Ceník

Bachova terapie


Osobní konzultace či online (60 minut), včetně 50 ml lahvičky s Vaší unikátní kombinací esencí

550 Kč (případně plus poštovné)

50 ml lahvička se stejnými esencemi

200 Kč (případně plus poštovné) 


Human design


Osobní výklad 

osobní setkání či online (1,5 hodiny)

Z tohoto setkání získáte zvukovou nahrávku, tak abyste se mohli k povídání kdykoli vrátit.   

Osobní výklad je možnost podívat se na sebe jinýma očima, uvidět svou jedinečnost a to "Kdo jsem" s velkým obdivem a láskou k sobě samým. 

Seznámíte se s tím, jaký jste energetický typ z pohledu Human designu, jaké jsou Vaše hlavní dary a talenty. Dále získáte informace o Vaší strategii a autoritě, jak se správně (v souladu s Vaším nastavením) rozhodovat a jak ideálně v tomto světě fungovat, abyste mohli jít cestou nejmenšího odporu. A také informace o místech, kde jsou potenciálně Vaše "pasti" do kterých můžete padat, kde jste zranitelní a jak z nich ven. Abyste je mohli proměnit na místo Vaší životní moudrosti. 

To vše pomáhá najít uvnitř sebe pevný bod a stabilitu, opřít se o sebe při rozhodování, nenechat se ovlivňovat okolím. Poznat a procítit si své dary a talenty a to s čím jsme přišli abychom na tomto světě byli jedineční.  


1600 Kč

Písemný rozbor 

Vaše osobní kniha

Dostanete emailem v písemné formě. 

Obsahuje všechny důležité informace o  Vašem designu. Písemný rozbor pomáhá k tomu abyste se mohli lépe naladit na svou energii a žít svůj život více v klidu a v naplnění. Seznámíte se se svým energetickým typem, způsobem Vašeho rozhodování, s Vašimi dary a talenty a s tím, kde jsou oblasti "pastí" a jak z nich ven. Nejde do takové hloubky, jako osobní výklad, ale přesto přináší možnost naladit se sám/sama na sebe a dovolit si projevit svou jedinečnost.

Pokud se však chcete dostat do větší hloubky a zacílit na nějaké konkrétní oblasti je ideální osobní výklad.

1300 Kč

Výklad pro děti

je výborná možnost, jak můžeme svým dětem pomoci, aby už odmalička byly sami sebou

Je to jedinečná možnost, která vede k hlubšímu pochopení rodičů, jaké naše děti doopravdy a přirozeně jsou a jak mohou v okolním světě ideálně fungovat. To přináší pochopení a úlevu pro nás rodiče a uvolnění pro naše děti. Což přirozeně vede k mnohem větší pohodě a klidu v celé rodině.

Výklad probíhá buď formou osobního setkání, anebo dostanete zvukovou nahrávku se všemi důležitými informacemi o Vašem dítěti v délce cca 1,5 hodiny.

1400 kč

Partnerský/ vztahový výklad

osobní setkání či online (1,5 - 2 hodiny)

Z tohoto setkání získáte zvukovou nahrávku. 

Vztahový výklad popisuje detailně mechaniku fungování vztahu dvou lidí. Jde o výklad pro partnery, ideální je však také na vztah rodič - dítě,  mezi sourozenci, atd.

Dozvíte se jaké jsou Vaše vzájemné shody, ale i rozdíly a místa, kde to mezi Vámi jiskří a jak tyto situace zvládat. Uvidíte svého partnera v jiném světle, díky tomu může růst Váš vzájemný respekt. Zároveň se dozvíte jak ve vztahu neztratit sebe sama, svou jedinečnost. A jak přijmout to, že jsme každý jiný.

Je velmi důležité, abyste nejprve měli každý svůj osobní výklad (případně rozbor u dětí). Protože naladění se sám na sebe, na to kdo jsem a na svou jedinečnost je základnou pro fungování ve vztazích. 

1800Kč


Kineziologie One Brain


osobní konzultace (1,5 hodiny), včetně 50 ml lahvičky Bachových esencí, bude-li potřeba.

Na osobní konzultaci se společně podíváme na to, co chcete ve svém životě změnit. Na na základě Vašeho rozhodnutí se pak můžeme na to, co Vás trápí, podívat pomocí metody a technik KIneziologie One Brain. Cílem této práce je odstranění emocionálních bloků, díky čemuž můžeme být více sami sebou, ve své síle a přirozenosti a nenechat vnější svět ovlivňovat naše pocity a chování. 

1200 Kč