Užívání esencí

Esence z namíchané užívací lahvičky se obvykle užívají minimálně čtyřikrát denně čtyři kapky. Délka užívání jedné lahvičky je cca 3-4 týdny

Ideální dávkování: první ráno na lačný žaludek po probuzení, dále v poledne před jídlem, poté kolem sedmnácté hodiny a naposledy večer, před spaním. Pokud cítíte, že je to třeba, je možné esence užívat i častěji, minimální rozestup mezi jednotlivými dávkami je cca 15 minut.

Esence jsou přírodní, čisté, neškodlivé a nemají žádné vedlejší účinky, mohou je proto užívat dospělí, děti, těhotné ženy i zvířata. Bachovy esence lze kombinovat s jakýmkoliv typem léčby a nejde se jimi předávkovat.

Esence je možné užívat přímo na jazyk (pod jazyk) nebo do sklenice s čistou vodou (je dobré před polknutím na okamžik podržet v ústech). Pro případ cestování, nebo pokud jsou děti ve škole, či na kroužku, si můžete esence připravit do větší láhve s vodou a tu pak celý den popíjet.

K přípravě Vaší jedinečné kombinace používám výhradně originální esence, vyrobené podle receptur Dr. Bacha v Mount Vermontu, dále čistou pramenitou vodu a kvalitní alkohol na konzervaci (lze vynechat). Takto připravená směs vydrží cca měsíc. Kapičky uchovávejte mimo blízkosti telefonu a jiných zářičů, není nutné je uchovávat v chladu.

Důležité upozornění - Bachova terapie se nepokouší nahradit klasickou medicínu.