Human Design

Pro mne je Human design úžasná metoda, která nám pomáhá vidět naše dary a talenty a to, kdo skutečně jsme, jinýma očima - s velkým obdivem a láskou k sobě samým. Abychom sami dokázali rozeznat jaká jsou naše "správná" rozhodnutí a nepadali do zbytečných pastí.

Co to je Human design?

Z data Vašeho narození můžete získat mapu, která ukazuje, jací skutečně jste. Mapu, která nám pomáhá v navigaci ve vnějším světě, ale i uvnitř sebe sama. Také se dozvíte jaké jsou Vaše dary a talenty, se kterými jste se narodili. Jak můžete ve svém životě správně fungovat a jak se správně rozhodovat. Správně znamená tak, abyste se mohli stát sami sebou.

Human design je především o rozhodování se a o poznání sebe sama.

Jak je to s tím rozhodováním ?

Klíčem ke všemu, ke všem rozhodnutím, je zásadní otázka: Kdo jsem?

Každý si jí pokládá - dokážete na ni odpovědět? Odkud vznikl obraz toho, jak sami sebe vnímáme?

Vše, co v životě děláme, co v životě máme, nebo nemáme, i to, jak sebe vnímáme závisí na našich rozhodnutích...jakmile se nějak rozhodnu vydám se vždy určitou cestou, potkám na ní nějaké lidi, zážitky a ty mě ovlivní - někam dojdu... když se jednoho dne zastavím, mohu se ptát... jsem tam, kde jsem chtěla být? Jsem s tím, s kým jsem chtěla být? Jsem spokojená a šťastná? Jak to vůbec poznám?

Human design je úžasná možnost, jak se lépe vyznat v sobě. Naučit se, experimentovat s tím, jak se správně ve světě pohybovat, fungovat a rozhodovat. Protože Vy jste ti, kteří budou se svými rozhodnutími celý život žít.

Neznamená to, že musíte jít sami, nebo že se nemůžete ptát, sbírat informace. Znamená to, že se můžete naučit rozeznat, co je pro Vás správné a co nikoli. Často se totiž rozhodujeme z hlavy, anebo pod tlakem, něčeho, nebo někoho. Můžete se postupně učit, jak takové rozhodování (uvnitř nás) vypadá a probíhá. Jak to vypadá, když to nedopadne úplně dobře a jak to vypadá, když to dopadne k Vaší spokojenosti. Kudy vede nejlepší cesta. Vaše cesta. Nebude to cesta úplně bez překážek, ale bude to cesta, kterou máte jít. Když pak někam dojdete a zastavíte se, můžete si být jistí: "Jsem tu správně. Jsem spokojený, úspěšný a šťastný, cítím klid a to co dělám mě baví."

Pro koho je Human design vhodný ?

Výklad Human designu je vhodný pro dospělé i pro děti. Najdete v něm informace ze všech důležitých oblastí Vašeho života, které budou platné po celý život.

Co je k výkladu potřeba ?

K určení Vaší mapy Human designu je třeba znát místo, datum a čas Vašeho narození. A Vaše rozhodnutí.

Jak výklad probíhá ?

Při výkladu získáte praktické rady a informace. Budeme se bavit o konkrétních oblastech a situacích z Vašeho života. O tom jaké jsou Vaše hlavní dary a talenty a jak se máte správně rozhodovat v souladu se svým vnitřním nastavením. Ale také o oblastech, kde zbytečně narážíte, plýtváte svou energií, protože jde o chování, které vám nepatří. I z vlastní zkušenosti vím, že znalost těchto konkrétních oblastí přináší velikou úlevu. 

Když soustředíme svou energii na to, co nám patří, jsme více sami sebou, cítíme se více v pohodě a uvolněnější. Díky tomu přesouváme svou energii a pozornost z míst, kde jsme byli podmíněni, kde jsme si vytvořili něco, co nebylo naše a co nám vůbec vůbec neprospívalo. Tato místa pak postupně naprosto přirozeně slábnou a energie v nich se začíná rozpouštět...a my žijeme život, který nám skutečně patří, to neznamená lepší život, ale náš život. 

Je to jako byste měli v rukou svou osobní knihu a mohli si v ní kdykoli číst (poslouchat).

Více informací naleznete v sekci Ceník.

♥ 

Human design pro děti

je výborná možnost, jak můžeme svým dětem pomoci, aby už odmalička byly sami sebou. 

Výklad Human designu pro děti vede k hlubšímu pochopení rodičů, jaké jejich děti doopravdy a přirozeně jsou a jak mohou v okolním světě ideálně fungovat. To přináší pochopení a úlevu pro rodiče a uvolnění pro jejich děti. Což přirozeně vede k mnohem větší pohodě a klidu v celé rodině. 

Samozřejmě, že děti by si měly nasbírat své vlastní životní zkušenosti, ale proč by měli sbírat něco, co nepotřebují, co jim vůbec nepatří a nic jim to nepřinese ? A tak se mohou naučit to základní - jak se mám rozhodovat a jak moje energie, kterou mám v sobě, funguje ve světě. Jakým způsobem vytvářím blízké vztahy. Že naše hlava je potřebná, když počítáme příklad z matematiky, nebo doplňujeme y/i ale pokud se rozhodujeme o něčem ze svého života, funguje rozhodování jinak. Je to v podstatě velmi jednoduché, ale velmi to v reálném životě pomůže.

Human design nabízí mnoho praktických informací o tom, co vašim dětem svědčí a co nikoli. Součástí osobního rozboru je například i doporučený zdravý způsob stravování - není to o tom, co jíst, ale v jakém prostředí, za jakých podmínek a v jaké kvalitě mají děti jíst a přijímat živiny. Taková strava pak napomáhá ideálnímu fungování jejich fyzického těla a mozku. Dále se dozvíte i jaký je jejich zdravý způsob, co se týká spaní.

Tedy znalost designu Vašich dětí pomáhá většímu porozumění, respektu a pochopení. Navíc, když jsou děti větší můžeme jim svými slovy vysvětlit to, co se v nich děje, popovídat si s nimi, jak oni to vnímají a to velmi pomáhá.

Vaši mapu zdarma si můžete vygenerovat zde : https://jovianarchive.com/ 

Human design nám umožňuje žít život, ve kterém jsme sami sebou a ve kterém můžeme naše jedinečné dary a talenty uplatnit a jít tak cestou k naplnění našeho životního poslání.