Human Design

Human design nám pomáhá rozpoznat, jaké jsou naše jedinečné dary a talenty, jak je můžeme v našem životě projevit a úspěšně použít, tak abychom byli více spokojení a v klidu. Zároveň nás učí poznávat i naše slabá místa, kde jsme zranitelní a otevření vůči vnějším vlivům. 

Human design nabízí jedinečnou a úžasně dobrodružnou cestu sama k sobě. 

Výklad Human designu je vhodný pro dospělé i pro děti. Najdete v něm informace ze všech důležitých oblastí Vašeho života, které budou platné po celý život.

Human design je výborná možnost, jak můžeme svým dětem pomoci, aby už odmalička byly sami sebou. 

Samozřejmě, že děti by si měly nasbírat své vlastní životní zkušenosti, ale proč by měli sbírat něco, co nepotřebují, co jim vůbec nepatří a nic jim to nepřinese ? A tak se mohou naučit to základní - jak se mám rozhodovat a jak moje energie, kterou mám v sobě, funguje ve světě. Jakým způsobem vytvářím blízké vztahy. Že naše hlava je potřebná, když počítáme příklad z matematiky, nebo doplňujeme y/i ale pokud se rozhodujeme o něčem ze svého života, funguje rozhodování jinak. Je to v podstatě velmi jednoduché, ale velmi to pomůže.
A pak vnímám druhou, neméně důležitou rovinu a to je hlubší pochopení, nás rodičů, toho, jaké naše děti jsou. Protože můžu si myslet, že mi mé dítě dělá naschvály a je zbytečně tvrdohlavé, nebo že dělá zbytečné emocionální scény - ale když znám jeho/její design, tak vím, že to naschvál (ve většině případů) není, že se jen potřebuje naučit zacházet se svou energií. To neznamená, že to schválím "ať si scény dělá", pořád mi to samozřejmě nebude příjemné, ale tím, že respektuji nastavení svého dítěte a tím, že vím, že to nedělá naschvál, je to jiné. Už to není o mě, ale o něm. A může tak mít mou podporu a oporu, aby se mohl/a lépe se ve svých pocitech orientovat a projít jimi, i když je to třeba náročné, snadněji. Tedy znalost designu svých dětí mi pomáhá většímu porozumění, respektu a pochopení. Navíc, když jsou děti větší můžeme jim svými slovy říct o tom, co se v nich dělo, popovídat si s nimi, jak oni to vnímají a to velmi pomáhá.


♥ 

K určení Vaší mapy Human designu je třeba ideálně znát přesné místo, datum a hodinu Vašeho narození.

Při výkladu získáte praktické rady a informace. Budeme se bavit o konkrétních oblastech a situacích z Vašeho života. O tom jaké jsou Vaše hlavní dary a talenty a jak se máte správně rozhodovat v souladu se svým vnitřním nastavením. Ale také o oblastech, kde zbytečně narážíte, plýtváte svou energií, protože jde o chování, které vám nepatří. I z vlastní zkušenosti vím, že znalost těchto konkrétních oblastí přináší velikou úlevu. 

Je to jako byste měli v rukou svou osobní knihu a mohli si v ní kdykoli číst (poslouchat).

♥ 

Vaši mapu zdarma si můžete vygenerovat zde : https://jovianarchive.com/ 

Co je to Human design ?

Human design mapuje naši energii a popisuje jaké jsou její projevy. Nedává nám odpovědi, ale vybízí nás ke zkoumání vlastního života pomocí otázek, na které si můžeme odpovědět jen my sami. Popisuje to, co je stabilní a stálé i to co se vnějším vlivem v nás mění a díky čemu se učíme. Také ale popisuje to, co nám neprospívá, ale škodí. Místo toho, aby člověk hledal řešení není: Jak se opravit? Soustředí se na to, co mu patří. Tím, že je sám sebou, stává se tou skutečnou autoritou sama pro svůj život a dělá a zažívá to, co mu patří. 

Když soustředíme svou energii na to, co nám patří, jsme více sami sebou, cítíme se více v pohodě a uvolněnější. Díky tomu přesouváme svou energii a pozornost z míst, kde jsme byli podmíněni, kde jsme si vytvořili něco, co nebylo naše a co nám vůbec vůbec neprospívalo. Tato místa pak postupně naprosto přirozeně slábnou a energie v nich se začíná rozpouštět...a my žijeme život, který nám skutečně patří, to neznamená lepší život, ale náš život. 

Žít život, ve kterém jsme sami sebou a ve kterém můžeme naše jedinečné dary a talenty uplatnit a jít tak cestou k naplnění našeho životního poslání.