Osobní výklad - osobní či online setkání 

Výklad který nabízím jde do hloubky, která vychází z mého nastavení, životní zkušenosti a více než 700 výkladů.

Společně propojíme všechna témata do potřebné hloubky, tak abyste jasně mohli vidět Váš skutečný a čistý potenciál. Vidět Kým jste. A podíváme se i na to, co Vám v tom může bránit a jak s tím můžete sami dál ve svém životě pracovat.

Délka setkání 120 minut. Cena 2500 kč

Na tomto setkání se můžete seznámit s tím jaký jste energetický typ z pohledu Human designu, jaké jsou Vaše hlavní dary a talenty. A také se seznámíte s místy, kde jsou potenciálně Vaše "pasti". Místa, kde jste zranitelní. A jak můžete tyto oblasti proměnit na místa Vaší životní moudrosti.

To vše pomáhá najít uvnitř sebe pevný bod a stabilitu, opřít se o sebe při rozhodování, nenechat se ovlivňovat okolím a neztrácet zbytečně čas. Poznat a procítit si své dary a talenty a propojit se se svou jedinečností.   

V ceně výkladu je i písemný text na cca 20 stránek, ve kterém jsou přehledně shrnuty všechny důležité informace o Vašem designu. Stejně jako i klíčové informace o Vašem Inkarnačním kříži, Vaše motivace, Váš zdravý způsob výživy a Vaše ideální prostředí. Tento text dostanete před naším setkáním (max do 14 dnů od Vaší platby). Pomáhá k naladění se na naše setkání a seznámení se s tím, jak Vy "to máte". Na našem setkání pak můžeme jít víc do hloubky.

Ze setkání získáte zvukovou nahrávku, tak abyste se mohli k povídání kdykoli vrátit.

Osobní výklad je možnost podívat se na sebe jinýma očima, uvidět svou jedinečnost a to "Kým jsem" s velkým obdivem a láskou k sobě samým

Výklad pro děti

je výborná možnost, jak můžeme svým dětem pomoci, aby už odmalička byly sami sebou.

Cena 2000 kč.

V ceně výkladu je i text na cca 20 stránek, ve kterém jsou přehledně shrnuty všechny důležité informace o designu Vašeho dítěte. Tento text dostanete před naším setkáním.

Výklad pro děti je jedinečná možnost, která vede k hlubšímu pochopení rodičů, jaké naše děti doopravdy a přirozeně jsou a jak mohou v okolním světě ideálně fungovat. To přináší pochopení a úlevu pro nás rodiče a uvolnění pro naše děti.

To vše může přirozeně vést k mnohem větší pohodě a klidu v celé rodině.

Výklad probíhá buď formou osobního/online setkání, anebo dostanete zvukovou nahrávku se všemi důležitými informacemi o Vašem dítěti v délce cca 1,5 - 2 hodiny.

Návazné setkání

Nabízím klientům možnost se po čase sejít a podívat se na Váš design v praxi. Už budete mít konkrétní prožitky toho jak to ve Vašem těle vypadá, když se rozhodujete a "fungujete" v souladu se svou energií.

"Když vím, kým jsem nemohu zabloudit". Nemusím reagovat na vše, co ke mě přichází, vím které "dveře" otevřít a poznávat nějakou mou část a které mohu nechat s klidem zavřené, protože mi nepatří. Nemusím tak plýtvat energií tam, kde není třeba....a díky tomu žít naplněnější a úspěšnější život a prožívat více klidu.

Cena 1800 kč, včetně zvukové nahrávky.

Reference

Možná si kladeš otázku, co Ti může přinést Human Design rozbor, když už na sobě delší dobu pracuješ a (docela) dobře se znáš. Tuhle otázku jsem si kladla i já a jsem ráda, že poté, co jsem u Martičky absolvovala rozbor a konzultaci, znám odpověď. Cítila jsem se jako že jsem pořád na stejném hřišti, ale ostřeji vidím, jak to hřiště vypadá a co je na něm za hračky. Hřištěm myslím sama sebe, své bytí, a hračkami své dary a schopnosti.

Určitě doporučuju poznat svou mapu HD a moc doporučuju vybrat si k tomu Martičku za průvodkyni. Je velice vnímavá, citlivá, důkladná a dokáže krásně a srozumitelně vysvětlit vše, co se skrývá za všemi těmi obrazci a drahami, ze kterých může jednomu jít při prvním pohledu hlava kolem. Během konzultace s Martičkou začneš v mapě vidět sama sebe a čekají Tě zajímavé momenty, kdy si uvědomíš nové souvislosti toho, proč se některé věci v Tvém životě dějí právě tak, jak se dějí. Jsem moc vděčná, že jsem si tuhle službu dopřála, protože mi mimo jiné přinesla důležité vhledy v tom, jak můžu své dary ve světě uplatnit ještě efektivněji a smysluplněji než dosud. Za to také patří Martičce a jejímu laskavému doprovázení velký dík.

Markéta Barošová Lajdová, Úspěch Duše, www.uspechduse.cz

Více zde Zkušenosti klientů