Human design Analýza životních cyklů

Roční cyklus

Období od narozenin do následujících narozenin. Možná jste si ve svém životě všimli toho, že před blížícími  narozeninami se některé věci, které ve ve Vašem životě řešíte zintenzivní. 

Každý rok našeho života totiž máme možnost učit se o tom Kdo jsme skrz lekce, které nám život nabízí a témata se kterými se potkáváme. Skrz lidi, situace a události. Na to o jaké lekce a témata půjde se můžeme společně podívat. Ne proto abychom byli "chytřejší", ale abychom to co se nám děje mohli vnímat s hlubším porozuměním a větší otevřeností. Neztráceli jsme čas a mohli si být více vědomí. 

Ideální čas je cca 2-3 měsíce před Vašimi narozeninami. 

Cena 3000 kč. Setkání je na cca 120 minut. Projdeme Vaši mapu a detailně lekce, které Vás tento rok čekají. Dotkneme se i návratových cyklů. Ze setkání budete mít zvukovou nahrávku.

Návrat Saturnu

Přichází okolo 28-30 roku Vašeho života. V tomto období přichází určité výzvy. Co se potřebuji naučit a v jakých oblastech potřebuji vyrůst a dospět.

Uranská Opozice

Přichází mezi 38-44 rokem Vašeho života. Přináší příležitost ke změně. Mění se nám prostředí a máme schopnost vidět širší souvislosti.

Odpovídá tomu čemu říkáme krize středního věku. Mnoho jsme se toho díky lekcím Saturnu naučili a můžeme začít cítit motivaci: 

"Ještě nejsem tak stará/ý abych nemohla ...(doplňte si to Vaše) změnit. Dělat to co mě naplňuje."

Cítím, že na to mám sílu a že život má smysl a jsou věci, které je třeba změnit. "Pustím se do toho?"

Návrat Chironu

Přichází mezi 49-50 rokem Vašeho života. Odpovídá tomu čemu říkáme přechod.

Návrat Chironu nabízí pozvání naplnit svůj potenciál, vydat se na cestu svého poslání. Vidět proč tu jsem. Přináší lekce, které nám umožní poléčit si to co nás v životě nejvíce trápí a co může být brzdou v tom, proč nejsme sami sebou. 

Cena 2600 kč. Setkání je na cca 120 minut. Setkání se vždy zaměří na jeden konkrétní cyklus, s tím že se ale dotkneme i aktuálního Ročního cyklu a těch dvou zbývajících návratových. Tak abyste měli ucelený obraz.  Ze setkání budete mít zvukovou nahrávku.