Kineziologie One Brain - Anežka M., 44 let

Je mi teď tak hezky. To vědomí, proč tu jsem a že to nemusí znamenat starat se pořád o všechny, ale taky o sebe a svoji radost, to je tak milé. Oceňuju tvoji rozvahu, laskavost a trpělivost při práci, kdy mě nehoníš a můžu jít svým tempem, i když mám někdy pocit, že mi to jde ztuha.  

Bachova terapie - paní Jana, 35 let

Za sebe musím říct, ze Bachovky určitě fungují! Syn měl problém s nutkavým mytím rukou, několikrát za den se nás ptal, zda si myslíme, že má čisté ruce, nebo zda mu voní. Paní Marta mu namíchala směs 7mi různých esencí do mixovací lahvičky a opravdu stačila jen ta jedna lahvička a syn byl opět v klidu. Problém zmizel! Takže já rozhodne doporučuji!!

Human design - Radka, 15 let

Human design mi pomohl, hlavně do budoucna, v rozhodování a postoji k lidem. Byl mi od Marty velice dobře vysvětlen a popsán. Nezahlcovala mě moc informacemi. V Martině kanceláři jsem se cítila velmi dobře a načerpala dobrou energii.   

Human design a Kinezilogie OB - paní Radka Holubová, 47 let

Human design je skvělá metoda v cestě k sebepoznání a porozumění sama sobě. Dozvíte se proč v některých situacích nějak reagujete, jak se ideálně rozhodovat, aby rozhodnutí byla v souladu s vámi, jaký je váš jedinečný způsob. Při pozorování a poznávání sebe sama máte mapu, pomocí níž nemusíte tolik tápat, ale zaměřit se na konkrétní oblasti k prozkoumání. Marta je citlivá, jemná, přijímající a neposuzující, což vytváří pocit bezpečí a důvěry. To oceňuji jak při výkladu, tak při jemné práci pomocí one-brain.

Human design - paní Zuzana, 42 let 

U môjho syna bolo pre mňa veľkým WAW vysvetlenie jeho profilu Human Designu. Môj syn je od malička iný, niekde máme aj založený papier s diagnózou ADHD, trápili ho tiky, zadrhávanie v reči, máme za sebou psychológa, psychiatra, spústu dostupných terapií s rôznymi a väčšinou dočasnými výsledkami. Prvý veľký posun bol pre nás jeho odblok a následné odbloky nás, jeho rodičov (začínali sme u inej terapeutky). Ale až po preštudovaní jeho HD profilu (jediný z našej rodiny patrí podľa HD k inému osobnostnému typu) som pochopila, čo vlastne ten náš syn od nás potrebuje, čo mu vyhovuje a čo mu vadí. Pomohlo mi to aj priblížiť sa k nemu a prijať to, že je iný než zbytok našej rodiny. Takže už nemá potrebu zadrhávaním upozorňovať na svoju odlišnosť.

Kineziologie One Brain - paní Eva, 41 let

Už ako 6-ročnú ma vylúčili z detského folklórneho súboru, celý život žijem v tom, že tancovať neviem a som proste drevo. Na aerobicu som sa vždy točila opačným smerom a nedokázala som skoordinovať ruky a nohy. Po štyridsiatke si ale plním svoje sny a jedným z nich bolo naučiť sa tancovať, takže som sa prihlásila do skupiny tanečníkov street dance. Prvé lekcie som pretrpela a hodiny doma trénovala jednoduché kroky a otočky, aby som bola na ďalšej lekcii zase stratená. Ale keďže mám skúsenosti s Tvojou zázračnou pomocou, poprosila som Ťa o odblok a bolo to. Hneď na nasledujúcej hodine som sa začala chytať, telo ma začalo poslúchať a dokonca som bola schopná si zapamätať kroky!!! A hlavne, táto moja nová schopnosť mi už ostala.