Vaše zkušenosti

Možná si kladeš otázku, co Ti může přinést Human Design rozbor, když už na sobě delší dobu pracuješ a (docela) dobře se znáš. Tuhle otázku jsem si kladla i já a jsem ráda, že poté, co jsem u Martičky absolvovala rozbor a konzultaci, znám odpověď. Cítila jsem se jako že jsem pořád na stejném hřišti, ale ostřeji vidím, jak to hřiště vypadá a co je na něm za hračky. Hřištěm myslím sama sebe, své bytí, a hračkami své dary a schopnosti

Určitě doporučuju poznat svou mapu HD a moc doporučuju vybrat si k tomu Martičku za průvodkyni. Je velice vnímavá, citlivá, důkladná a dokáže krásně a srozumitelně vysvětlit vše, co se skrývá za všemi těmi obrazci a drahami, ze kterých může jednomu jít při prvním pohledu hlava kolem. Během konzultace s Martičkou začneš v mapě vidět sama sebe a čekají Tě zajímavé momenty, kdy si uvědomíš nové souvislosti toho, proč se některé věci v Tvém životě dějí právě tak, jak se dějí. Jsem moc vděčná, že jsem si tuhle službu dopřála, protože mi mimo jiné přinesla důležité vhledy v tom, jak můžu své dary ve světě uplatnit ještě efektivněji a smysluplněji než dosud. Za to také patří Martičce a jejímu laskavému doprovázení velký dík. 

                                                           Markéta Barošová Lajdová, Úspěch Duše, www.uspechduse.cz

"Chci s Vámi posdílet současnou chvíli, kdy si připomínám nahrávku z naší konzultace o Human designu z června 2021. Vybavuji si a srovnávám, co se tehdy zdálo "nemožné" a nyní se ohlížím za změnami, které už nastaly. Připomínám si svoji mapu, protože vnímám, že plně nežiju svůj potenciál. Ale za tu dobu "alespoň" opadlo, co ke mně nepatřilo anebo jsem poznala, čím si škodím a opouštím to

Tak jsem vděčná za naši tehdejší konzultaci, mapu a nahrávku, ke které se dnes můžu vracet a stanovit si smysluplné předsevzetí bez tlaku, abych se zase více přiblížila tomu, co mám ve vínku . A vlastně jsem zbytečně skromná. Jsem mnohem více sama sebou, než jsem si tehdy dovolila ! Přeji dobrý a šťastný nový rok navzdory všem rozruchům, které se nyní dějí a děkuji za Vaši práci! "

                                                                                                                     Markéta, Jižní Čechy

"Human design vnímam ako krásnu metódu seba poznávania a seba prijatia. Obrovskú hodnotu a silu poznania mu pridáva láskyplné a múdre vedenie Marty, ktorá má dar ukázať druhým ich jedinečnú krásu toho kto sú a prijať sa, taký aký sú. Svojou pokojnou esenciou Vám otvára a rozpovedá príbeh Vášho jedinečného dizajnu. Zároveň dochádza k postupnému ukotveniu toho, čo ste možno o sebe tušili, na určitej rovine vedeli, ale plne nepriali, a teda plne možno nežili potenciál seba sama. Pre mňa osobne príbeh môjho dizajnu bol, a stále je, zdrojom mnohých cenných informácií ku ktorým sa vždy rada vraciam. A cítim vďačnosť, že práve Marta bola mojim sprievodcom."

                                                                                                                                                 Katarína, UK


 "Za sebe musím říct, ze Bachovky určitě fungují! Syn měl problém s nutkavým mytím rukou, několikrát za den se nás ptal, zda si myslíme, že má čisté ruce, nebo zda mu voní. Paní Marta mu namíchala směs 7mi různých esencí do mixovací lahvičky a opravdu stačila jen ta jedna lahvička a syn byl opět v klidu. Problém zmizel! Takže já rozhodne doporučuji!!"

                                                                                                                         Klára M, Kutná Hora                                                                              

"Human design je skvělá metoda v cestě k sebepoznání a porozumění sama sobě. Dozvíte se proč v některých situacích nějak reagujete, jak se ideálně rozhodovat, aby rozhodnutí byla v souladu s vámi, jaký je váš jedinečný způsob. Při pozorování a poznávání sebe sama máte mapu, pomocí níž nemusíte tolik tápat, ale zaměřit se na konkrétní oblasti k prozkoumání. Marta je citlivá, jemná, přijímající a neposuzující, což vytváří pocit bezpečí a důvěry. To oceňuji jak při výkladu, tak při jemné práci pomocí one-brain."

                                                                                                                                 Bára T., Praha

"Už ako 6-ročnú ma vylúčili z detského folklórneho súboru, celý život žijem v tom, že tancovať neviem a som proste drevo. Na aerobicu som sa vždy točila opačným smerom a nedokázala som skoordinovať ruky a nohy. Po štyridsiatke si ale plním svoje sny a jedným z nich bolo naučiť sa tancovať, takže som sa prihlásila do skupiny tanečníkov street dance. Prvé lekcie som pretrpela a hodiny doma trénovala jednoduché kroky a otočky, aby som bola na ďalšej lekcii zase stratená. Ale keďže mám skúsenosti s Tvojou zázračnou pomocou, poprosila som Ťa o odblok a bolo to. Hneď na nasledujúcej hodine som sa začala chytať, telo ma začalo poslúchať a dokonca som bola schopná si zapamätať kroky!!! A hlavne, táto moja nová schopnosť mi už ostala."

                                                                                                                                            Eva T., Brno

"V lednu 2020 jsem u Vás byla na Human Designu. Chtěla bych se s Vámi podělit o pocity po půl roce. V době, kdy jsem Vás navštívila, jsem už byla rozhodnutá změnit práci a byla v procesu výběrového řízení. Pomohla jste mi podívat se na sebe jinak a najít moje silné stránky. Využila jsem toho při pohovorech.

Měla jsem favorita, a nakonec to nedopadlo a nastoupila jsem do méně preferované společnosti. Ale vlastně jsem cítila, že přesně takto to mělo být. Že mi v hlavě hlodal červík, ohledně té preferované varianty, něco nejmenovaného mi tam vadilo. Skoro po půl roce od nástupu jsem si jistá, že je vše v pořádku, tak jak má být a že mě to podvědomí a znalost, že s rozhodnutím mám "počkat" hodně pomáhá.

Děkuji Vám za zajímavou zkušenost, za možnosti, které mám a hlavně to, jaké mám silné stránky a můžu na nich stavět. Děkuji, bylo velmi inspirující se s Vámi potkat."

                                                                                                                                   Marcela M, Praha