Human Design - paní Katarína

"Human design vnímam ako krásnu metódu seba poznávania a seba prijatia. Obrovskú hodnotu a silu poznania mu pridáva láskyplné a múdre vedenie Marty, ktorá má dar ukázať druhým ich jedinečnú krásu toho kto sú a prijať sa, taký aký sú. Svojou pokojnou esenciou Vám otvára a rozpovedá príbeh Vášho jedinečného dizajnu. Zároveň dochádza k postupnému ukotveniu toho, čo ste možno o sebe tušili, na určitej rovine vedeli, ale plne nepriali, a teda plne možno nežili potenciál seba sama. Pre mňa osobne príbeh môjho dizajnu bol, a stále je, zdrojom mnohých cenných informácií ku ktorým sa vždy rada vraciam. A cítim vďačnosť, že práve Marta bola mojim sprievodcom.  


Human design - paní Lucie 

Martin výklad mého designu byl jasný, srozumitelný a přinesl mi mnoho užitečných informací, které mi usnadňují život. Navíc díky nahrávce, se k němu mohu kdykoliv vracet. 

Otevřel mi nové obzory a sebepoznání. Objevila jsem třeba to, že mám uvnitř sebe vnitřního průvodce, s kterým se mohu poradit, když se potřebuji o něčem rozhodnout. Marta mi také pomohla pochopit, moji častou proměnlivost v tom, kým bych v životě chtěla být a kam směřuji. Považovala jsem to, za svou velkou slabinu.

Mapa HD nám totiž ukáže, co je v nás fixní a neměnné a také to kde jsme otevření vůči vnějším vlivům (např. přebírání myšlenek, emocí atd. od ostatních). Proto teď vím, že se nejedná o moji nestálost a proměnlivost, ale že se vlastně neustále naciťuji na druhé lidi v mém okolí a že taková jaká jsem, jsem normální a mohu tak v klidu respektovat své nastavení a to kým jsem. Neberu to tedy už jako mou slabinu, ale jako potenciál k učení se novému.

Další zásadní zjištění bylo, že je důležité, počkat si na správný impuls zvnějšku a neiniciovat - což je má strategie v tomto životě. Baví mě sledovat, kam mě situace či lidé zavedou, a už se nemusím "cpát" někam, kde být nemám. A díky tomu, si teď při čekání na nový impuls, můžu i v klidu dovolit volný čas a odpočinek bez výčitek.
Děkuji.

Human design - Paní Marcela 

Dobrý den,

v lednu jsem u Vás byla na Human Designu. Chtěla bych se s Vámi podělit o pocity po půl roce.

V době, kdy jsem Vás navštívila, jsem už byla rozhodnutá změnit práci a byla v procesu výběrového řízení. Pomohla jste mi podívat se na sebe jinak a najít moje silné stránky. Využila jsem toho při pohovorech.

Měla jsem favorita, a nakonec to nedopadlo a nastoupila jsem do méně preferované společnosti. Ale vlastně jsem cítila, že přesně takto to mělo být. Že mi v hlavě hlodal červík, ohledně té preferované varianty, něco nejmenovaného mi tam vadilo.

Skoro po půl roce od nástupu jsem si jistá, že je vše v pořádku, tak jak má být a že mě to podvědomí a znalost, že s rozhodnutím mám "počkat" hodně pomáhá.

Děkuji Vám za zajímavou zkušenost, za možnosti, které mám a hlavně to, jaké mám silné stránky a můžu na nich stavět. 

Děkuji, bylo velmi inspirující se s Vámi potkat.

Přeji Vám pěkné dny

Human design - Paní Martina

Výklad je velmi osvobozující. Najednou člověk vidí tu správnou cestu pro sebe. Také je to příležitost přestat sebe i ostatní srovnávat, hodnotit a očekávat od nich i sebe. Je mnohovrstevnatý a dá se v něm nacházet něco nového celý život.
Děkuji za tuto příležitost!

Výklad Human designu mi velmi pomohl pochopit některé mé chování, jednání a nastavení. Přestala jsem díky němu bojovat o některé způsoby fungování, které jsem považovala u jiných za správné a mně to pořád nešlo. Pochopila jsem, co je "to mé", má cesta, můj způsob fungování a velmi se mi ulevilo. Život se mi zjednodušil.

Nebylo to ale hned. Nejdřív jsem musela přijmout fakta, s nimiž jsem nechtěla souhlasit a pak se to učit měnit v životě. Po nějaké době (měsících) jsem viděla efekt. Je mi v tom moc dobře, i když ani po dvou letech to není dokonalé a občas "rvu na sílu" to, co mi nepatří a až po negativních zážitcích a pocitech mi to "dojde".

Kineziologie One Brain - Anežka M., 44 let

Je mi teď tak hezky. To vědomí, proč tu jsem a že to nemusí znamenat starat se pořád o všechny, ale taky o sebe a svoji radost, to je tak milé. Oceňuju tvoji rozvahu, laskavost a trpělivost při práci, kdy mě nehoníš a můžu jít svým tempem, i když mám někdy pocit, že mi to jde ztuha.  

Bachova terapie - paní Jana, 35 let

Za sebe musím říct, ze Bachovky určitě fungují! Syn měl problém s nutkavým mytím rukou, několikrát za den se nás ptal, zda si myslíme, že má čisté ruce, nebo zda mu voní. Paní Marta mu namíchala směs 7mi různých esencí do mixovací lahvičky a opravdu stačila jen ta jedna lahvička a syn byl opět v klidu. Problém zmizel! Takže já rozhodne doporučuji!!

Human design - Radka, 15 let

Human design mi pomohl, hlavně do budoucna, v rozhodování a postoji k lidem. Byl mi od Marty velice dobře vysvětlen a popsán. Nezahlcovala mě moc informacemi. V Martině kanceláři jsem se cítila velmi dobře a načerpala dobrou energii.   

Human design a Kinezilogie OB - paní Radka Holubová, 47 let

Human design je skvělá metoda v cestě k sebepoznání a porozumění sama sobě. Dozvíte se proč v některých situacích nějak reagujete, jak se ideálně rozhodovat, aby rozhodnutí byla v souladu s vámi, jaký je váš jedinečný způsob. Při pozorování a poznávání sebe sama máte mapu, pomocí níž nemusíte tolik tápat, ale zaměřit se na konkrétní oblasti k prozkoumání. Marta je citlivá, jemná, přijímající a neposuzující, což vytváří pocit bezpečí a důvěry. To oceňuji jak při výkladu, tak při jemné práci pomocí one-brain.

Human design - paní Zuzana, 42 let 

U môjho syna bolo pre mňa veľkým WAW vysvetlenie jeho profilu Human Designu. Môj syn je od malička iný, niekde máme aj založený papier s diagnózou ADHD, trápili ho tiky, zadrhávanie v reči, máme za sebou psychológa, psychiatra, spústu dostupných terapií s rôznymi a väčšinou dočasnými výsledkami. Prvý veľký posun bol pre nás jeho odblok a následné odbloky nás, jeho rodičov (začínali sme u inej terapeutky). Ale až po preštudovaní jeho HD profilu (jediný z našej rodiny patrí podľa HD k inému osobnostnému typu) som pochopila, čo vlastne ten náš syn od nás potrebuje, čo mu vyhovuje a čo mu vadí. Pomohlo mi to aj priblížiť sa k nemu a prijať to, že je iný než zbytok našej rodiny. Takže už nemá potrebu zadrhávaním upozorňovať na svoju odlišnosť.

Kineziologie One Brain - paní Eva, 41 let

Už ako 6-ročnú ma vylúčili z detského folklórneho súboru, celý život žijem v tom, že tancovať neviem a som proste drevo. Na aerobicu som sa vždy točila opačným smerom a nedokázala som skoordinovať ruky a nohy. Po štyridsiatke si ale plním svoje sny a jedným z nich bolo naučiť sa tancovať, takže som sa prihlásila do skupiny tanečníkov street dance. Prvé lekcie som pretrpela a hodiny doma trénovala jednoduché kroky a otočky, aby som bola na ďalšej lekcii zase stratená. Ale keďže mám skúsenosti s Tvojou zázračnou pomocou, poprosila som Ťa o odblok a bolo to. Hneď na nasledujúcej hodine som sa začala chytať, telo ma začalo poslúchať a dokonca som bola schopná si zapamätať kroky!!! A hlavne, táto moja nová schopnosť mi už ostala.